PİMAPEN

Genel olarak İstanbul Anadolu Yakasında hizmet vermekteyiz. Pendik Pimapen, Kurtköy Pimapen, Sultanbeyli Pimapen hizmetlerimiz mevcuttur.

Pimapenlerimiz

Ekonomik

Direk olarak imalattan siz değerli müşterilerimize birinci elden aracısız hizmet vermekteyiz.

Serilerimiz

Bayındır 60'lık seri, 70'lik oval serimiz, sürme serimiz, 71'lik kale serilerimiz mevcuttur.

Çift Yüz Lamine

Renk seçeneklerimiz ile her iki yüzü farklı renklerimiz de mevcuttur.

Kaliteli İşçilik

Kullandığımız seride kaliteden ve yaptığımız işlerden ödün vermemekteyiz.

Renk Seçenekleri

PVC Plastik Sektöründeki tüm renk seçeneklerimiz mevcuttur.

Sürme Serimiz

Sürme serimizde çift yüzlü renk seçeneği, tekli sürme seçeneği ve çiftli sürme seçeneğimiz bulunmaktadır.

Pimapen Balkon Kapama
Pimapen Balkon Kapama
Karolajlı Pimapen
Karolajlı Pimapen

Kurtköy pimapen

PİMAPEN & PVC DOĞRAMA

PVC Plastik sektöründe 2004 yılından bu yana hizmet vermekteyiz. 16 yıllık tecrübemiz ile daima memnun müşteri portföyüne sahip olduk. Direk imalattan siz değerli müşterilerimize çeşitli Pimapen seçenekleriyle hizmet sunmaktayız. Önceliğimiz kalitemiz ve müşteri odaklı yapımız ile çeşitli serilerimiz ile geniş renk yelpazemizle PVC Plastik sektöründe devam etmekteyiz.

Pendik Pimapen
Kurtköy Pimapen

KURTKÖY PİMAPEN

Çeşitli cam seçeneklerimiz ile 4 milim, 6 milim, 8 milim, 10 milim, ısıcam, konfort cam, aynalı cam, 4-12-4 ısıcam, 4-16-4 ısıcam, jaluzi cam, ayna seçeneklerimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz. Hizmetlerimize camcı olarak istenilen ölçülerde camlarımız ebatlandırılıp sizlerle buluşturulmaktadır.

KURTKÖY PİMAPEN

Genel olarak İstanbul Anadolu Yakasında hizmet vermekteyiz. Pendik Pimapen, Kurtköy Pimapen, Sultanbeyli Pimapen, Uydukent Pimapen, Aydos Pimapen, Velibaba Pimapen, Kaynarca Pimapen, Kavakpınar Pimapen, Viaport Pimapen, Aydınlı Pimapen, Esenyalı Pimapen, Tuzla Pimapen, Ümraniye Pimapen, Sancaktepe Pimapen, Kurtköy Pimapenci, İçmeler Pimapen, Esenler Pimapen, Şile Pimapen, Gülsuyu Pimapen, Esenkent Pimapen, Esenyalı Pimapen, Bostancı Pimapen, Ferhatpaşa Pimapen, Kayışdağı Pimapen, Pendik Pimapenci, İstanbul Pimapenci, Sultanbeyli Pimapenci, Kartal Pimapen, Tepeören Pimapen, Kurtköy Camcı, Pendik Camcı, Sultanbeyli Camcı, Velibaba Camcı, Akfırat Camcı, Emirliköyü Camcı, Havalimanı Camcı, Gülsuyu Camcı, Esenkent Camcı, Başıbüyük Camcı, Kayışdağı Camcı, Kaynarca Camcı, Üsküdar Camcı, Ümraniye Camcı, Ataşehir Camcı, Şile Camcı, Beykoz Camcı, hizmetlerimiz mevcuttur.

JALUZİ CAM

Jaluzi Cam, çift cam arasında hareket eden bir sitemdir. Temizlik gerektirmeyen çift cam arası uygulanan bir sistemimizdir. Bu sistem sayesinde siz evinizin içerisinde iken dışarıyı görebilirsiniz fakat dışarıdan birisi evin içerisini göremez. Bu hem şık hemde çok kullanışlı olan jaluzi cam sistemini kullanan kişiler genellikle jaluzi cam sistemini etrafına tavsiye etmektedir. Gelecekte Jaluzi camın ev perdelerinin yerini alabileceğini düşünüyoruz.